Reģistrēties Reģistrēties
PieslēgtiesPieslēgties
 

Ideja

Ceļa zīmes ir nozīmīgs elements satiksmes organizēšanā, to galvenais mērķis ir sniegt norādes visiem satiksmes dalībniekiem - informējot, brīdinot vai aizliedzot.

Tā ir saziņas valoda starp satiksmē esošajiem dalībniekiem - gan tiem, kas pie spēkrata stūres, gan tiem, kas ceļu mēro kājām.

Turpmākajās lappusēs sniedzam vairāk informācijas par saplākšņa ceļa zīmēm un to iespējām!

Mūsu ceļa zīmes ir izgatavotas no A/S Latvijas Finieris ražotā saplākšņa, kura galvenā izejviela – koks, ir Latvijā audzēts bērzs.
A/S Latvijas Finieris ir lielākais saplākšņu ražošanas uzņēmums Baltijā, kurš saplāksni eksportē uz Eiropas valstu kompānijām, kuras to lieto arī ceļa zīmju, ceļa norāžu, reklāmas paneļu ražošanā.
Citu valstu veiksmīgā pieredze ir mudinājusi arī mūs uzsākt saplākšņa ceļa zīmju ražošanu.

Šādas konstrukcijas ceļazīmes jau vairāk kā 40 gadu tiek uzstādītas uz Somijas ceļiem, kur pierādījušas izturību un ilgmūžību visbargākajos klimatiskajos apstākļos. Arī citās Eiropas Savienības valstīs, piemēram Ungārijā, šādas ceļazīmes jau ir iekarojušas pircēju uzticību un atzinību.

To procesā, piedaloties kvalificētam personālam, tiek pielietotas progresīvākās tehnoloģijas, kas garantē mūsu produkcijai nemainīgi augstu kvalitāti un konkurētspējīgu cenu.


Piedāvājam saviem esošajiem un nākamajiem klientiem:
- teicamu apkalpošanas servisu ar individuālu pieeju;
- nestandarta risinājumus;
- pievilcīgus iegādes noteikumus.

 
 
Jūsu grozs
0 preces
Galerija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jaunais ceļa zīmju buklets